تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی میثم تمار - كفاشیان: كی‌روش گفت با این اشكالات فرگوسن هم نمی‌تواند كاری كند

مولتی هاستر

پایگاه اطلاع رسانی میثم تمار - كفاشیان: كی‌روش گفت با این اشكالات فرگوسن هم نمی‌تواند كاری كند

ما خواسته ها را فعل می کنیم

از ما بخواهید ...............
صفحه خانگی اضافه به علاقمندی ها نسخه ی موبایل
تبلیغات

معرفی سایت به دوستان

 
نام شما :
ایمیل شما :
نام دوست شما:
ایمیل دوست شما:


Powered by ParsTools

آمار

کل مطالب ارسالی:
کل نویسندگان:
بازدید امروز:
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل:
بازدید کل :
آخرین بازید :
آخرین بروزرسانی:

خوش آمدید
تبلیغات
موضوع: فرهنگی | نویسنده: محمدرضا زندمومن
  رئیس فدراسیون فوتبال در خصوص اینکه آیا امسال امیدوارید سال خوبی را پشت سر بگذارید گفت: روز گذشته صحبت‌هایی را با کارلوس کی‌روش داشته‌ایم و ایشان ایرادهای اساسی را به ما ارائه کرد. قطعا باید این ایرادها برطرف شود ولی مطمئن باشید من نمی‌توانم به تنهایی همه تیم‌ها را به جام جهانی ببرم. او اشکالات اساسی گرفت و حتی از ایشان خواستم جلسه‌ای را با مربیان لیگ برتر در خصوص ساختارهای فوتبال برگزار کنند.

وی تاکید کرد: کی‌روش به ما گفت اشکالات فنی و ساختاری در این فوتبال وجود دارد که اگر برطرف نشود نه من بلکه حتی اگر فرگوسن هم بیاید نمی‌تواند کاری برای شما انجام دهد. ایشان به نحوه فعالیت بازیکنان و مباحث دیگری اشاره کرد که باید آنها را بررسی کنیم. کی روش تاکید داشت که مسائل کشورهای دیگر را با ایران قیاس کنید و به مربیانمان آموزش دهیم که در دنیا فوتبال چگونه برگزار می‌شود.

رئیس فدراسیون در پاسخ به این سؤال که سرمربی تیم ملی از شما چه چیزی درخواست کرد گفت: ایشان به یک سری مسائل زیر ساختی اشاره و دوست داشت یک سری هماهنگی‌های بیشتر با سازمان لیگ انجام شود. کی‌روش تاکید داشت جلسه با عزیز محمدی ادامه داشته باشد و حتی باشگاه‌ها هم نظرات خود را ارائه کنند. او به نحوه فعالیت تیم‌ها و اینکه اگر بخواهد یک مهاجم را برای ما پرورش دهد نیاز به زمان دارد اشاره کرد و اعلام داشت نباید کشور ما به چند ورزشگاه تکیه کند.

رئیس فدراسیون فوتبال تاکید کرد: کی‌روش از ما خواست که اولویت، تیم ملی باشد و سپس باشگاه‌ها لحاظ شوند که ما نیز با این مسئله موافق بودیم.

کفاشیان در ادامه در خصوص شایعاتی که پیرامون مخالفت کی‌روش با علی دوستی مطرح می‌شود گفت: ایشان هیچ مخالفتی با علی دوستی ندارد. تیم نوجوانان‌ نتایج خوبی گرفت و مطمئن هستم دوستی در ادامه راه موفق خواهد شد.

رئیس فدراسیون فوتبال از انتخاب سرمربی تیم ملی جوانان در آینده نزدیک خبر داد و گفت: تا چند روز آینده با این مربی قرارداد می‌بینیم و حتی برنامه‌های آتی نیز مشخص شده است. امیدوار هستیم همین تیم تبدیل به تیم امید ایران شود.

به گزارش فارس، در ادامه خبرنگاری پرسید با چه تیمی قبل از دیدار با بحرین بازی دوستانه دارید که کفاشیان گفت: برنامه کشورهای عربی پر است و این جمعه در جلسه‌ای که در غرب آسیا داریم در آنجا رایزنی خواهیم کرد.

در ادامه خبرنگار پرسید یعنی دیگر با کویت مثل همیشه بازی نمی‌کنید که کفاشیان گفت: اتفاقا کویتی‌ها هم پر هستند و اگر شما تیمی را سراغ دارید به ما معرفی کنید.

وی در خصوص دیدار دوستانه با ایتالیا گفت: نه زمان آن مشخص شده نه تاریخ آن، باید در آینده ببینیم چه می‌شود.

 
حسین آرام جانم

کلیه مطالب درج شده در این سایت مطلق به پایگاه اطلاع رسانی میثم تمار می باشد