تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی میثم تمار - مرتبطین BBC در مسیر اهداف استعماری انگلیس فعالیت می کنند

مولتی هاستر

پایگاه اطلاع رسانی میثم تمار - مرتبطین BBC در مسیر اهداف استعماری انگلیس فعالیت می کنند

ما خواسته ها را فعل می کنیم

از ما بخواهید ...............
صفحه خانگی اضافه به علاقمندی ها نسخه ی موبایل
تبلیغات

معرفی سایت به دوستان

 
نام شما :
ایمیل شما :
نام دوست شما:
ایمیل دوست شما:


Powered by ParsTools

آمار

کل مطالب ارسالی:
کل نویسندگان:
بازدید امروز:
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل:
بازدید کل :
آخرین بازید :
آخرین بروزرسانی:

خوش آمدید
تبلیغات
موضوع: سیاسی | نویسنده: علی بابایی توسکی


مرتبطین BBC در مسیر اهداف استعماری انگلیس فعالیت می کنند

خبرگزاری فارس: رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به بازداشت تعدادی از مرتبطین با تشکیلات اطلاعاتی بی‌بی‌سی، تأکید کرد: مرتبطین BBC در مسیر اهداف استعماری دولت انگلستان عمل می‌کردند.


غلامعلی حداد عادل نماینده مردم تهران و رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با اشاره به بازداشت تعدادی از مرتبطین با تشکیلات اطلاعاتی بی‌بی‌سی، گفت: تصور ما این است که وزارت اطلاعات با در دست داشتن اسناد و مدارکی اقدام به این کار کرده است.

وی در این باره افزود: وزیر اطلاعات توضیحاتی در این رابطه داده است، اما انتظار این است که توضیحات بیشتری در رابطه با دستگیری مرتبطین با تشکیلات اطلاعاتی بی بی سی در کشور داده شود تا آنهایی که اعتراضی دارند، مطلع شوند که مسئله چیست.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس تصریح کرد: در اینکه بی‌بی‌سی و دولت انگلستان هیچ وقت خیرخواه دولت و ملت ایران قبل و پس از انقلاب نبوده است، شک و تردیدی نیست.

حداد عادل اضافه کرد: هر کس که با بی‌بی‌سی همکاری کند، عملاً در مسیر اهداف دولت انگلستان کار کرده است، اما زمانی بحث آزادی اطلاع رسانی مطرح می‌شود و زمانی هم قرار گرفتن در مسیر اهداف استعماری دولت انگلستان.

وی در پایان این گفت‌وگو خاطرنشان کرد: وزارت اطلاعات معتقد است که افرادی که دستگیر شده‌اند، در مسیر اهداف استعماری دولت انگلیس کار می‌کردند و با توضیحات بیشتری که در آینده خواهند داد، امیدوارم ابعاد بیشتری از اقدام وزارت اطلاعات روشن شود.
انتهای پیام/
 
حسین آرام جانم

کلیه مطالب درج شده در این سایت مطلق به پایگاه اطلاع رسانی میثم تمار می باشد