پایگاه اطلاع رسانی میثم تمار - واکنش جالب ایهود باراک به موضع کارشناس ایرانی درباره حمله به ایران

مولتی هاستر

پایگاه اطلاع رسانی میثم تمار - واکنش جالب ایهود باراک به موضع کارشناس ایرانی درباره حمله به ایران

ما خواسته ها را فعل می کنیم

از ما بخواهید ...............
صفحه خانگی اضافه به علاقمندی ها نسخه ی موبایل
تبلیغات

معرفی سایت به دوستان

 
نام شما :
ایمیل شما :
نام دوست شما:
ایمیل دوست شما:


Powered by ParsTools

آمار

کل مطالب ارسالی:
کل نویسندگان:
بازدید امروز:
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل:
بازدید کل :
آخرین بازید :
آخرین بروزرسانی:

خوش آمدید
تبلیغات
موضوع: سیاسی | نویسنده: علی بابایی توسکی

واکنش جالب ایهود باراک به موضع کارشناس ایرانی درباره حمله به ایران

تماریون: سعدالله زارعی چندی پیش در گفت‌وگو با فارس عنوان کرد که 4 موشک ایران یک میلیون صهیونیست را آواره می کند و باراک حرف خود درباره جنگ را پس می گیرد. باراک نیز امروز در واکنش به این سخنان گفت که اسرائیل به دنبال جنگ نیست.


به گزارش فارس به نقل از رادیو رژیم صهیونیستی، "ایهود باراک" گفت که اسرائیل به دنبال جنگ نیست و اخبار مربوط به احتمال کشته شدن هزاران اسرائیلی عاری از صحت است. 

ایهود باراک وزیر جنگ این رژیم، هفته گذشته تاکید کرد که وی و نخست وزیر رژیم صهیونیستی قصدی برای این کار ندارند و در حقیقت دو نفر نمی‌توانند برای چنین کاری به تنهایی تصمیم‌گیری کنند.

باراک در ادامه  تاکید کرد که هیچ خطر واقعی موجودیت اسرائیل را تهدید نمی‌کند.
 
اخیرا به دنبال افزایش تهدیدات رژیم صهیونیستی علیه موضوع هسته‌ای ایران، مقام‌ها و کارشناسان ایرانی سخنانی را مطرح کردند که یکی از این اظهارات مربوط به سعدالله زارعی کارشناس ارشد مسایل استراتژیک بود. وی در گفت‌وگو با فارس عنوان کرده بود که در صورت ارتکاب حماقت رژیم صهیونیستی برای حمله به ایران اصابت تنها چهار موشک ایرانی به سرزمین اشغالی یک میلیونی اسرائیلی را آواره کرده و هزاران نفر نیز کشته خواهند شد.
 
باراک همچنین اظهار داشت که گزارش آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در مورد برنامه هسته‌ای ایران برای اسرائیل غافلگیرکننده نخواهد بود زیرا اسرائیل سال‌هاست که برنامه هسته‌ای ایران را دنبال می‌کند.
 
وی افزود که ما در مقابل آخرین فرصت برای تحمیل آنچه که تحریم‌های "قاطعانه و شدید" برای توقف برنامه هسته‌ای ایران خواند، قرار داریم و این تحریم‌ها به طور مشخص باید بخش نفت را دربر بگیرد و واردات نفت از ایران متوقف شود.
 
وی در عین حال بار دیگر تصریح کرد که اسرائیل همچنان به کشورهای جهان توصیه می‌کند گزینه‌های دیگر را برای تعامل با برنامه هسته‌ای ایران نادیده نگیرند.
 
پس از آنکه پنجشنبه دو هفته گذشته در جلسه استماع کنگره آمریکا، برخی مسئولان بلندپایه از جمله فرمانده سابق نیروی زمینی آمریکا خواستار ترور مسئولان ایران شدند، شیمون پرز رئیس رژیم صهیونیستی، ایران را به حمله نظامی تهدید کرد.
 
حسین آرام جانم

کلیه مطالب درج شده در این سایت مطلق به پایگاه اطلاع رسانی میثم تمار می باشد