پایگاه اطلاع رسانی میثم تمار - ایران در روابط با کشورهای حامی تحریم تجدیدنظر می‌کند

مولتی هاستر

پایگاه اطلاع رسانی میثم تمار - ایران در روابط با کشورهای حامی تحریم تجدیدنظر می‌کند

ما خواسته ها را فعل می کنیم

از ما بخواهید ...............
صفحه خانگی اضافه به علاقمندی ها نسخه ی موبایل
تبلیغات

معرفی سایت به دوستان

 
نام شما :
ایمیل شما :
نام دوست شما:
ایمیل دوست شما:


Powered by ParsTools

آمار

کل مطالب ارسالی:
کل نویسندگان:
بازدید امروز:
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل:
بازدید کل :
آخرین بازید :
آخرین بروزرسانی:

خوش آمدید
تبلیغات
موضوع: سیاسی | نویسنده: علی بابایی توسکی
لاریجانی در جمع خبرنگاران:
ایران در روابط با کشورهای حامی تحریم تجدیدنظر می‌کند

 رئیس مجلس با اشاره به اخبار رسیده در رابطه با اعمال تحریم‌های جدید از جمله تحریم بانک مرکزی کشورمان گفت: به هر حال آنها یک گام برداشته‌اند و ایران هم حتما گام‌های برخواهد داشت و ما در روابط با کشورهایی که این گونه رفتار‌ها را داشته باشند، تجدید‌نظر خواهیم کرد.


، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی ظهر امروز سه‌شنبه در حاشیه برگزاری مراسم یادبود شهدای جهاد خودکفایی سپاه طی سخنانی در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سؤال به اتحادیه اروپا اعلام کرده که تحریم‌های سنگین‌تر از جمله تحریم بانک مرکزی ایران را دنبال می‌کند، گفت: من قبلا هم در این باره صحبت کرده بودم که این رفتاری که برخی از کشورها مثل آمریکا و انگلیس دنبال می‌کنند، نشأت گرفته از یک نوع عقب‌افتادگی است.

وی افزود: حادثه‌ای در مسئله هسته‌ای ما رخ نداده بود که جدید باشد پس منشأ آن باید جای دیگری باشد؛ در اطراف که هرچه نگاه می‌کنیم، منشا اصلی را در مسائلی که در منطقه رخ داده و عملا دیکتاتورهای دست نشانده آنها زمین خورده است، می‌بینیم.

رئیس مجلس تصریح کرد: تحریم بانک مرکزی ایران یک لجبازی با ملت‌ها است؛ انقلاب اسلامی نقش کانونی دارد و پیام‌هایی داشته که دیکتاتورهای به زمین نشانده را به زمین زده است.

لاریجانی ادامه داد: اما این اقدام اخیر آنها مقداری هم مربوط به تقلاهای را که آنها در شورای امنیت یا آژانس داشته است، مربوط است که البته خیلی هم موفق نبوده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: درست است که غرب یک قطعنامه علیه ما صادر کرد اما همین قطع‌نامه هم پرمحتوا نبود.

رئیس مجلس همچنین گفت: در مورد این کاری که آنها در حال انجام دادن هستند، تصور نکنند که بدون پاسخ است و قطعا ایران در روابطش با کشورهایی که اینگونه رفتارها را داشته باشند، تجدیدنظر خواهد کرد و ما هم در مجلس این مسئله را به زودی بررسی خواهیم کرد.

وی در پاسخ به این که آیا با تحریم بانک مرکزی غرب به اهداف خود می‌رسد یا نه، اظهار داشت: به هر حال آنها یک گام برداشته‌اند و ایران هم حتما گام‌های هم برخواهد داشت البته اقدامات آنها در مسیر تحولات هسته‌ای ایران تاثیری نخواهد داشت.
 
حسین آرام جانم

کلیه مطالب درج شده در این سایت مطلق به پایگاه اطلاع رسانی میثم تمار می باشد