پایگاه اطلاع رسانی میثم تمار - جهان به زودی شاهد امواج عظیم‌تر قیام مستضعفان آمریکا و اروپا خواهد بود

مولتی هاستر

پایگاه اطلاع رسانی میثم تمار - جهان به زودی شاهد امواج عظیم‌تر قیام مستضعفان آمریکا و اروپا خواهد بود

ما خواسته ها را فعل می کنیم

از ما بخواهید ...............
صفحه خانگی اضافه به علاقمندی ها نسخه ی موبایل
تبلیغات

معرفی سایت به دوستان

 
نام شما :
ایمیل شما :
نام دوست شما:
ایمیل دوست شما:


Powered by ParsTools

آمار

کل مطالب ارسالی:
کل نویسندگان:
بازدید امروز:
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل:
بازدید کل :
آخرین بازید :
آخرین بروزرسانی:

خوش آمدید
تبلیغات
موضوع: سیاسی | نویسنده: علی بابایی توسکی
سردار نقدی در جلسه هم اندیشی با ناشران دفاع مقدس:
جهان به زودی شاهد امواج عظیم‌تر قیام مستضعفان آمریکا و اروپا خواهد بود

تماریون: رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: مقاومت ملت ایران در دفاع مقدس نقش مهمی در بیداری امروز جهان داشته و از این ظرفیت باید برای گسترش انقلاب بهره بیشتری گرفت.


سردار محمدرضا نقدی در جلسه هم اندیشی با ناشران دفاع مقدس، با تاکید بر ظرفیت بالای معارف دفاع مقدس برای الهام بخشی به حرکت جهانی مستضعفان گفت: دفاع مقدس گنجینه پایان ناپذیر از ارزش‌های انسانی است که هم برای تداوم انقلاب و هم برای صدور آن یک فرصت استثنایی محسوب می‌شود. امروز موج بیداری در کشورهای اسلامی روز به روز بالاتر می‌گیرد.
 
وی با تاکید بر گسترش فزاینده امواج بیداری و نفرت روز افزون از حکومت‌های سرمایه‌داری خاطرنشان کرد: موقعیت نهضت آزادی بخش مستضعفان آمریکا و اروپا هر روز مستحکم‌تر می‌شود و فراگیری بیشتری پیدا میکند. رفتار ظالمانه رژیم آمریکا با مردم، جوانان آمریکایی را مثل فنر جمع کرده است و به زودی شاهد حرکتی جهشی در نهضت مستضعفان آمریکا و اروپا خواهیم بود.
 
وی با تاکید بر لزوم پشتیبانی فکری و فرهنگی از نهضت های آزادی بخش، اظهار داشت: این قیام‌های عظیم نیازمند پشتوانه‌های مستمر فرهنگی است و فرهنگ دفاع مقدس می تواند نقش بسزایی در این زمینه ایفا کند. با این وجود نشر دفاع مقدس از ظرفیت های عظیم خود به طور شایسته بهره نبرده است.
 
وی با انتقاد از عدم پرداخت صحیح به معارف حوزه دفاع مقدس افزود: بسیاری از محورها هنوز کاملا بکر هستند و هیچ نشری در آن حوزه ها صورت نگرفته است. برای بهره گیری بیشتر در این زمینه، اولین قدم، ایجاد تشکل ناشران دفاع مقدس است. ما باید انجمن ناشران دفاع مقدس را هر چه زودتر راه اندازی کنیم. اقدام مهم دیگری که باید فورا در دستور کار قرار گیرید ترجمه گسترده ی آثار دفاع مقدس است.
 
وی با اشاره به علاقه وافر جامعه به خصوص نسل جوان به کتب دفاع مقدس ابراز داشت: ما همچنین باید نمایشگاه های کتب دفاع مقدس را گسترش دهیم. تجربه دو سال گذشته نشان می دهد که جوانان از کتب خوب دفاع مقدس خصوصا رمان ها و خاطرات خیلی استقبال می کنند و نشر دفاع مقدس این ظرفیت را دارد که در ردیف پرفروش ترین ها قرار گیرد. کما اینکه بعضی از کتاب ها در حال حاظر از پر فروش ترین کتاب های کشور هستند
 
این جلسه با تصمیمات مهمی برای توسعه نشر دفاع مقدس پایان یافت.
 
حسین آرام جانم

کلیه مطالب درج شده در این سایت مطلق به پایگاه اطلاع رسانی میثم تمار می باشد