پایگاه اطلاع رسانی میثم تمار - هنوز تئوری‌های شکست‌خورده نظریه‌پردازان غربی در دانشگاه‌ها تدریس می‌شود

مولتی هاستر

پایگاه اطلاع رسانی میثم تمار - هنوز تئوری‌های شکست‌خورده نظریه‌پردازان غربی در دانشگاه‌ها تدریس می‌شود

ما خواسته ها را فعل می کنیم

از ما بخواهید ...............
صفحه خانگی اضافه به علاقمندی ها نسخه ی موبایل
تبلیغات

معرفی سایت به دوستان

 
نام شما :
ایمیل شما :
نام دوست شما:
ایمیل دوست شما:


Powered by ParsTools

آمار

کل مطالب ارسالی:
کل نویسندگان:
بازدید امروز:
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل:
بازدید کل :
آخرین بازید :
آخرین بروزرسانی:

خوش آمدید
تبلیغات
موضوع: سیاسی | نویسنده: علی بابایی توسکی
سردار نقدی در جمع دانشجویان - 2
هنوز تئوری‌های شکست‌خورده نظریه‌پردازان غربی در دانشگاه‌ها تدریس می‌شود

تماریون: رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: 32 سال است که ابرقدرت مطلق سیاسی در جهان هستیم اما متاسفانه محتوای کتب علوم سیاسی در دانشگاه چیزی جز ترجمه تئوری های شکست خورده نظریه پردازان غربی نیست.


به گزارش خبرگزاری فارس، سردار محمدرضا نقدی رییس سازمان بسیج مستضعفین در دیدار با دانشجویان آذربایجان شرقی که در دانشگاه تبریز برگزار شد، ضمن انتقاد از وضعیت علوم انسانی در دانشگاه ها و تاکید بر لزوم تلاش در جهت الگوسازی برای مستضعفین جهان گفت: مستضعفین جهان مواضع سیاسی فلج کننده آمریکا و سیاستی را که استکبار را به ذلت کنونی انداخته مطالبه می کنند و این در حالی است که دانشگاه ما هنوز پاسخ مناسبی به این مطالبه بر حق نداده است.

سردار نقدی با بیان این مطلب که آمریکا حداکثر مرده ای است که می کوشد برخی علائم حیاتی را از خود بروز دهد، گفت: امروز همه ابزارهایی که آمریکا برای سرکوب ملت ها فراهم کرده بود کارکرد معکوس پیدا کرده و توسط ملت ها علیه صاحبان این ابزار بکار گرفته می شود.

وی افزود: شبکه جهانی اینترنت وسیله ای برای گسترش فساد و تحکیم لیبرال دموکراسی در جهان بود اما مستضعفین در کشورهای اروپایی و غربی با استفاده از شبکه های اجتماعی که استکبار آنها را بنیان گذاشته بود؛ اعتراضات خود را سامان می دهند و استکبار هم چاره ای جز فیلتر کردن سایت های خود نمی بیند که نشانه نهایت استیصال آنهاست.

رییس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به توطئه جهانی کردن اقتصاد که توسط آمریکا به اجرا گذاشته شد، خاطر نشان کرد: آمریکایی ها می خواستند با جهانی کردن اقتصاد از یک سو اقتصاد ملت ها را ببلعند و از سویی دیگر هزینه های خود را بر گردن سایر کشورها بیاندازند اما امروز چیزی بیش از یک اقتصاد فروپاشیده برایشان باقی نمانده است.

نقدی در پایان گفت: امروز تمام مزیت های اقتصادی آمریکا از بین رفته است. مواد خام اولیه و نفت آمریکا رو به پایان است و از مناطق بسیار سخت دریایی با هزینه های چند برابر نفت استخراج می کنند. بازار مصرف چندانی هم در اطراف آمریکا وجود ندارد که کالای تولید شده خود را صادر کنند.
 
حسین آرام جانم

کلیه مطالب درج شده در این سایت مطلق به پایگاه اطلاع رسانی میثم تمار می باشد